zlato

 

 

 

 

 

 

 

Účinky a zkušenosti

Vliv na psychiku a intelekt
           Známý je pokus z USA : požití koloidního zlata pro zvýšení inteligence. Z mnoha pokusů se zjistilo, že koloidní zlato zvyšuje IQ až o 20 bodů. Povzbuzuje tvořivost, zmírňuje napětí, uklidňuje, pomáhá při ovládání emocí. Ke zvýšení IQ dochází po minimální čtyřtýdenní kúře, IQ ale po 2 – 3 měsících od konce užívání IQ opět klesá na původní hodnotu.
          Obecně má zlato vysokou elektrickou vodivost, což vysvětluje jeho kladné účinky na přenášení nervových vzruchů. Vodivost a informační tok mezi buňkami mohou být díky zlatým koloidům až 10 000 násobně zlepšeny.
          Koloidní zlato slouží jako nenávykové antidepresivum při léčbě závislosti, úzkosti a deprese. Zlato má uklidňující vlastnosti, aniž by byly ovlivněny samotné nervy.
            Taktéž bylo objeveno pozitivní působení na problémy se závislostí. Pomáhá a výrazně snižuje závislosti na tabáku, kávě, alkoholu a příjmu potravy.

Vliv na fyzické zdraví
            Zlato ve formě koloidu ovlivňuje hlavně energetický potenciál v našem těle. Pokud je naše tělo postiženo, pak i samotné buňky mění svůj energetický signál. Zlato může tuto energii znormalizovat a zlepšit i samotnou vodivost organických substancí. S tím ale souvisí mnoho faktorů. Například nám dodává jakousi životní sílu, dokáže zlepšit mentální vývoj a  prodlužuje životnost tkáně. Harmonizuje a regeneruje vitální síly v těle, usměrňuje krevní tlak, posiluje srdeční sval, pomáhá udržovat pevnou stavbu těla a kostí, regeneruje červené a bílé krvinky, omlazuje.         Pomáhá pacientům s artritickými a revmatickými stavy, roztroušenou sklerózou, s poruchami sexuálních funkcí.
            
Koloidní zlato ovlivňuje a harmonizuje celkový endokrinní systém. Může stimulovat (aktivovat) zejména šišinku (epifýza) a podvěsek mozkový (hypofýza).  

              Omlazování s pomocí zlata má v Číně tisíciletou tradici, je ve své základní nerostné podobě známé od začátku civilizace. Jeho kosmetické účinky oceňovala již Kleopatra. Zlato zpomaluje proces ztráty kolagenu a elastinu a spolupůsobí při rekonstrukci kožní tkáně. Díky tomu zpevňuje pokožku, změlčuje již vzniklé vrásky a omezuje vznik nových. Zvlhčuje pokožku a likviduje barevné změny. Díky němu se získává pocit zesvětlení pokožky plné lesku. Také působí proti zánětům. Přípravky obsahující koloidní zlato působí dlouhodobě a výrazně zpomalují procesy stárnutí. Nanotechnologie z něj učinila kosmetologický hit posledních let. Pomáhá udržovat mladistvou elastickou pokožku.                           
               Při nádorovém onemocnění, které se dnes vyskytuje velmi často, částečně redukuje velikost nádorů, snižuje bolesti a zlepšuje chuť a trávení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zkušenosti ze zahraničí
* Deprese. Koloidní zlato jsem dostal od kamaráda poté, co jsem si postěžoval, že jsem po smrti mé manželky začal mít pocit, že jsem jakoby pod skleněným zvonem a nic mi nedává smysl. Po šesti týdnech užívání jsem najednou vnímal svět kolem sebe jinak, jakoby barevněji a opět jsem začal mít pocit, že ještě něco dokážu. Erich R., Belgie

* IQ. Můj chlapeček byl ve svých pěti letech velmi dětský a podle psychologů mírně opožděný. Na doporučení mé terapeutky jsem mu začala dávat koloidní zlato a již po deseti dnech jsem vypozorovala změny – to, co se učil předtím tři měsíce, pochopil pak za pět dní. Je soustředěnější a klidnější. V terapii pokračujeme.

Alexandra O., Švýcarsko
* Autismus. Moje osmiletá dcera trpí autismem a přes veškerou péči žije ve vlastním světě. Poté, co jsem ji nasadila koloidní zlato, stalo se něco, v co jsem již nedoufala, dcerka začala komunikovat, odpovídat na otázky v jednoduchých větách a přestala se vyhýbat fyzickému kontaktu. Také tím téměř vymizely záchvaty vzteku, které měla, protože si neuměla říct, co chce.

Jasmine K. Německo
* Klouby. Koloidní zlato jsem používala na pleť formou obkladů pro zlepšení stavu a vyhlazení vrásek. Pak jsem se náhodou dostala k článku, kde jsem se dočetla, že lékaři léčí klouby pomocí injekcí zlata, kvůli ceně se však tato metoda moc nepoužívá. Rozhodla jsem se vyzkoušet zlato pít, protože mé artritické klouby mě opravdu hodně bolely a každé ráno jsem je musela rozhýbat. Po třech týdnech cítím, že se mi velmi zlepšila hybnost a otoky ustoupily. Pro pořádek musím říct, že si taky dávám obklady z tvarohu na zanícená místa. Ľudmila F. Slovensko
* Rakovina. Jako herec jsem bral velmi tragicky, když mi našli rakovinu hrtanu. Lékaři doporučovali při operaci i odstranění hlasivek, což jsem si ale vůbec nedovedl představit. Absolvoval jsem tedy chemoterapii, bez ozařování a kloktal koloidní zlato a dával si obklady. K vyléčení došlo velmi rychle, sami lékaři byli překvapení, a mé hlasivky fungují dál. Uvědomuji si taky, že jsem vše psychicky velmi dobře ustál a jsem přesvědčen, že je to koloidním zlatem, které na mne současně působilo jako antidepresivum. Karlheinz J. Německo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dávkování

Doporučení počáteční kůra:

Denní užívání 3 čajových lžiček koloidního zlata a jedné lžičky přírodního vitaminu C (např. citron), nebo nejlépe 2 tablety Aceroly.  Pozor: neužívat koloidní zlato a vitamin C najednou. Tuto kůru je doporučeno dodržovat min. 6 týdnů. Po jejím ukončení přejděte zpět k normálnímu dávkování. Každý sám velmi rychle zjistí jaké množství koloidního zlata jeho organizmus požaduje ke zvýšení energie.

Všeobecné dávkování

Koloidní zlato je účinné již při minimálních dávkách. Dospělým osobám doporučujeme denní příjem dvou čajových lžiček koloidního zlata. (1 čajová lžička = 5 ml).  POZOR: nepoužívat kovové lžičky! U dětí je možno dávku přiměřeně snížit (na polovinu, dle stáří dítěte).                                                                   

K aktivaci endokrinního systému je třeba dodržet dávkování dvou až čtyř 5 ml dávek po dobu minimálně 8 týdnů.

 

 

 

 

 

 

 

KOLOIDNÍ  ZLATO

Koloidní zlato obsahuje mikroskopické částice ryzího 24 karátového zlata rozpuštěného v čisté destilované vodě. Velikost těchto nanočástic ( asi 0,126nm, což je seskupení asi 15 atomů zlata) umožňuje snadné pronikání přímo k jádru buněk. Jedná se o nanotechnologický produkt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodáváme v hnědé skleněné lahvi, obsah 200 ml, cena :   450.- Kč

poštovné dobírkou : 150,- Kč

objednávky: tel. 603 463 931, Ing.Posoldová, nebo novyelixir@seznam.cz