REISHI


První káva, čaj a čokoláda na světě přinášející zdraví.
Obohacené o královnu všech rostlin REISHI.

Nápoje s léčivou houbou Reishi -lesklokorkou lesklou Tato houba je nadějí současné medicíny. Čínskými léčiteli je používána více než 2000 let jako "kouzelná rostlina". V Číně je  uznávána jako lék a je zařazena do nejvyšší kategorie léčiv. Pomáhá léčit a předcházet mnoha chorobám včetně tolik obávané rakoviny (vyvolává tvorbu enzymů, které ničí rakovinové   buňky). Současné vědecké výzkumy potvrzují, že složky obsažené v houbě Reishi mají pozitivní vliv na zlepšení zdraví, na udržení rovnováhy v organizmu a na prodloužení života.

                                              

  Sama jsem kafařka, schopná vypít i větší množství šálků silné kávy denně,i když vím, že to není dobře. Káva překyseluje, vadí trávicímu, vylučovacímu i nervovému systému, postupně huntuje srdce. To všechno dávno víme... ale když nám šálek kávy tak voní!
Čas od času s tímto zlozvykem více nebo méně úspěšně bojuji, ale po nějaké době se vždy káva ke mně vrátí.

Proto jsem uvítala zdravou Ganakávu s Reishi a rozhodla jsem se jít do toho. Tímto nabízím i vám přístup k těmto informacím - vše potřebné najdete na www.ganoexcel.cz. Jedná se o multi level marketing, proto je výhodné se zaregistrovat a odebírat kávu, čaj či čokoládu levněji, chcete-li ji konzumovat pravidelně, což je pro zdraví nejvýhodnější.

Musím říci, že piji ganakávu pravidelně, je velice dobrá a chuťově zcela nahradí běžnou kávu. Obsahuje jen nepatrné množství kofeinu a klidně a rychle člověk zjistí, že se bez jedovaté kávy obejde.

 

www.ganoexcel.cz.

REISHI je převzácná houba, která obsahuje látky velmi prospěšné pro zdraví člověka.
Společnost Ganoexcel uvedla na trh řadu výrobků, které tuto houbu obsahují.

Další informace najdete na
www.ganoexcel.cz

Budete-li se chtít zaregistrovat a odebírat produkty levněji,
případně si přivydělat, kontaktujte mě, prosím.
Zařídím vše potřebné.

                    tel.603 463 931, novyelixir@seznam.cz