RUŠ

objednávky na terapii:

novyelixir@seznam.cz

tel. 603 463 931

Při mé astrologické praxi jsou v horoskopu patrné různé bloky a životní potíže klientů, ale jak si s danými problémy konkrétně poradit bylo pro mne často v rámci astrologické konzultace nemožné nebo někdy až zavádějící.

Propojením metody RUŠ s astrologickou konzultací se mi podařilo najít velmi účinný způsob, jak klientům pomoci vymanit se ze starých a překážejících komplexů a vzorců.

doba sezení 
se obvykle pohybuje mezi 3 až 4 hodinami.


honorář    400,- Kč/ hod
 

předem od klienta vyžaduji uvedení co nejpřesnějších dat narození

 

 Jedná se o RUŠení starých psychických vzorců, které člověku v současnosti blokují šťastný život. Během terapie se pročistí emocionální bloky nastřádané za život, a to nejvíce v ranném dětství. Nositeli těchto bloků bývají nejčastěji členové rodiny a další blízcí. 
Při terapii s klientem postupně probíráme důležité osobnosti (matka, otec, sourozenci, partneři, děti, vztah k sobě apod.) Klient hledá a jmenuje, co mu např. na matce vadilo nebo vadí a sleduje své emoce a pocity (tělesné, psychické). Pak postupně přijímá vše, co nesnášel tak, že mu to přestane vadit a tím to přestává být jeho problém a tím se odrušuje a odpadává blok za blokem.
Pak nastává rituál odpouštění, osvobození a energetické odpoutání. Nebo je možno nejprve čistit akutní problém a pak ostatní vztahy. 

Z

Terapie metodou RUŠ

RUŠ = rychlá a účinná změna skutečnosti

Jsme tady proto, abychom žili šťastný a harmonický život. V tom nám brání nepříjemné tělesné pocity, nepříjemné emoce nebo obojí najednou. Tyto nepříjemné pocity nějakým způsobem vznikly - většinou už v dětství. Pomocí metody RUŠ je můžete rychle a snadno zpracovat a odstranit - jednou provždy. Nemusíte se bát, že si nevzpomenete, v podvědomí je všechno dobře uloženo.

Metoda RUŠ je moderní, jednoduchá a velice efektivní metoda, která jedinečným způsobem řeší skutečné příčiny vašich problémů. Pomocí této metody se během relativně krátké doby zbavíte celé řady svých potíží, problémy se nevrací - efekt je trvalý. Metoda RUŠ umožňuje  vyčistit a odblokovat všechny negace, které v sobě máme.


Pod vedením terapeuta